150934011_460617181780924_77693818600064

LUVA ARCHITECTURE  TO KAMERALNA PRACOWNIA PROJEKTOWA Z SIEDZIBĄ W ŁODZI. CELEM PRACOWNI JEST TWORZENIE PONADCZASOWYCH, ORYGINALNYCH WNĘTRZ, SKROJONYCH NA INDYWIDUALNE POTRZEBY KLIENTA.  STARAMY SIĘ ABY PRZESTRZEŃ KTÓRĄ PROJEKTUJEMY BYŁA WYJĄTKOWA I NIEPOWTARZALNA.

SPECJALIZUJEMY SIĘ WE WNĘTRZACH MIESZKALNYCH W ZABYTKOWYCH KAMIENICACH, WILLACH ORAZ PROJEKTACH KOMERCYJNYCH. ROBIMY WSZYSTKO ABY NASZ KLIENT CZUŁ SIĘ ZAOPIEKOWANY W TRAKCIE CAŁEGO PROCESU TWÓRCZEGO.  UWIELBIAMY TWORZYĆ I PROJEKTOWAĆ WNĘTRZA Z DUSZĄ :)

 

 

MGR JOANNA STOLAREK

MATKA ZAŁOŻYCIELKA PRACOWNI LUVA ARCHITECTURE.

ABSOLWENTKA WYDZIAŁU ARCHITEKTURY WNĘTRZ W WSSIP W ŁODZI. PROJEKTOWANIEM WNĘTRZ ZAJMUJE SIĘ OD 2017 ROKU. CENNĄ WIĘDZĘ ORAZ DOŚWIADCZENIE ZDOBYWAŁA W WARSZAWSKICH PRACOWNIACH PROJEKTOWYCH SPECJALIZUJĄC SIĘ W ZAGRANICZNYCH PROJEKTACH, PROJEKTUJĄC MIN. W BELGII, NORWEGII, HOLANDII, CZECHACH CZY HISZPANII.

WE WNĘTRZACH CENI  SOBIE INDYWIDUALIZM ORAZ ODWAGĘ, KTÓRĘ PRZYCZYNIAJĄ SIĘ DO UNIKATOWOŚCI WNĘTRZ. UWIELBIA DOBRY, ZRÓWNOWAŻONY DESIGN, WZORNICTWO LAT 20 UBIEGŁEGO WIEKU ORAZ NOWINKI, KTÓRE CO ROKU WYSZUKUJE NA MEDIOLAŃSKICH TARGACH DESIGNU. 

OPRÓCZ PROJEKTOWANIA CZĘSTO UCZESTNICZY TWÓRCZYCH WARSZTATACH W POLSCE  I ZAGRANICĄ (WĘGRY, FRANCJA) TYPU WARSZTATY CERAMICZNE, WARSZTATY STOLARSKIE CZY ARTYSTYCZNE.

NA CO DZIEŃ DUŻO PODRÓŻUJE,  PRAKTYKUJE JOGĘ, BIEGA CELEBRUJE :)

ŁÓDŹ

515164841

hello@luva.com.pl

  • Pinterest
  • Instagram