top of page

Linearny stan umysłu

Zaczęło się od zabawnej idei. W Bangkoku powstała niesamowita przestrzeń co-workingowa oraz artystyczna zarazem. Projektanci z Supermachine Studio zainspirowali się logiem Hubba i stworzyło szablon, na którym oparli projekt przestrzeni tj. sieć regularnych linii mnożącej się we wszystkie strony. Właściciel miejsca Hubba, współpracując z Sansiri (największy deweloper w Tajlandii), chciał stworzyć niebanalne miejsce, gdzie egzystują firmy i freelancerzy, którzy chcą przestrzeni roboczej dla szeregu niezależnych potrzeb.


To nie przypadek, że gęsta sieć turkusowego rurociągu jest najbardziej dominującym elementem w całym wnętrzu. Pomysł na sieć rur powstał po przez chęć połączenia wielu usług jakie ma zawierać w sobie to miejsce. "My, jako architekci, zwykle borykamy się z elementami elektrycznymi" przyznaje zespół projektowy. "W przypadku tego projektu stworzyliśmy organizację tych przewodów i postanowiliśmy uczynić go główną ozdobą przestrzeni architektonicznej. Połączenie między dwoma piętrami, otwarty układ przyciąga klientów i zachęca do korzystania z różnych usług mieszczących się w tym miejscu. To wzmacnia ideę i wzmacnia współpracę".


Miejsce po przez rewelacyjny zamysł architektoniczny jest bardzo charakterystyczne, a co za tym idzie przyciąga ludzi kreatywnych, chcących tworzyć nową jakość.


Więcej na:

https://supermachine.co/Wyszukaj wg tagów
bottom of page