top of page

Warszawska tożsamość

Autor Rooms, hotel założony przez projektantów z pracowni Mamastudio - znanej, warszawskiej pracowni zajmującej się tworzeniem komunikacji wizualnej marek.

Hotel butikowy Autor Rooms mieści się w Warszawie przy ul. Lwowskiej 17. Według założycieli hotelu Warszawa ma znacznie więcej do zaoferowania niż Stare Miasto i kolorowe fontanny, czego autorzy najpopularniejszych przewodników zdają się nie dostrzegać. - My uwielbiamy nasze miasto i znamy wszystkie jego zakamarki. Chcemy, żeby nasi goście mogli zwiedzać Warszawę poza nudnym turystycznym szlakiem i odkryć jej autentyczne oblicze. - mówią gospodarze.

W Autor Rooms razem z kluczem do pokoju goście dostaną klucz do miasta. Gospodarze opracowali dla nich subiektywną mapę najciekawszych miejsc i opcjonalne trasy tematycznych wycieczek. Spragnieni kultury będą mogli liczyć na kuratorskie zwiedzanie wystaw, zainteresowani modą poznają pracownie lokalnych projektantów i najlepsze butiki. Wnętrza zaprojektował niezależny architekt Mateusz Baumiller, a dopieścić je pomagali zaprzyjaźnieni twórcy. Oryginalnymi dziełami sztuki ozdobili Autora kuratorzy z Galerii Starter.

Zabytkowa tkanka architektoniczna w postaci sztukaterii, starych skrzypiących podłóg i patyny będzie stanowiła znakomitą i dyskretną otoczkę dla awangardowych prac. Każdy pokój jest inny, chociaż urządzony z tym samym smakiem. Jestem pod wrażeniem jak zostały zaaranżowane wnętrza, zwłaszcza łazienki. Tutaj zabytkowa architektura w postaci sztukaterii, skrzypiących podłóg, przestrzeni, harmonijnie komponuje się z awangardowymi pracami.Każdy z 4 pokoi ma swój indywidualny, niepowtarzalny styl. W pokojach nie ma telewizorów, za to jest zbiór książek w różnych językach oraz płyty muzyczne. Goście hotelu mogą integrować się we wspólnej kuchni lub salonie, gdzie odbywają się projekcje filmów.

Założyciele nieprzerwanie starają się gromadzić w swoim hotelu dzieła najciekawszych polskich twórców i lokalne marki. - Jeżeli gość szczególnie zakocha się w którymś z elementów wyposażenia umożliwimy mu jego zakup i skontaktujemy z twórcą odpowiedzialnym za dany projekt - mówią założyciele.Więcej na:Wyszukaj wg tagów
bottom of page