top of page

Libański smak ceramiki

Tym razem to produkt nadaje wyraz wnętrzu, jest jego składową i całością. Poznajcie piękne ceramiczne naczynia projektu "Now and Then" dwóch utalentowanych artystek. To relacja pomiędzy metalem a gliną oraz nowe partnerstwo pomiędzy architektem Nataschą Madeiski, a projektantką biżuterii Linnie Mclarty.

Zainspirowane archeologicznymi wykopaliskami w Libanie, stworzyły piękną i lekką kolekcje antropomorficznych naczyń odnoszącą się do elementów architektonicznych i historycznych. Ich organiczny kształt przywołuje na myśl starożytne kamionkowe rękodzieła. Naczynia dostępne są w czterech rozmiarach oraz kolorach jak pudrowy róż, zielony, szary czy biały. Do każdego z nich dołączony jest mosiężny akcent w kształcie łyżki, chochli lub szpachelki.

Kolekcja zadebiutowała podczas London Design Week, wraz z pokazem archeologicznym. Pop up store wykonany z ziemistych, naturalnych materiałów pięknie podkreśla linie oraz barwę naczyń. Wewnątrz znajduje się ściana z metalowymi równo odmierzonymi drążkami na których widzimy kolekcje w całej okazałości. Witryna sklepowa przyciąga uwagę nie tylko swoją jednolitą, przemyślaną formą. To porcelana gra tu pierwszoplanową rolę. Jest piękna, fakt, nie da się przejść koło niej obojętnie.


Więcej na :

Wyszukaj wg tagów
bottom of page